O firmie

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm działających w branży Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce. Firma została założona w 2000 roku i od początku swojej działalności zajmowała się integracją środowiska instalacyjnego oraz propagowaniem idei energetyki odnawialnej – stąd łatwo kojarząca się nazwa a zarazem hasło „Polska Ekologia”. Popularyzacja energii odnawialnej została doceniona przez wiele instytucji, co potwierdzają liczne nagrodami i wyróżnienia.

Kilkanaście lat na rynku, poparte konsekwentną polityką w zakresie wysokiej jakości produktów, odpowiedniego wsparcia technicznego i lojalności wobec partnerów handlowych, zaowocowało nawiązaniem współpracy z szerokim gronem firm instalacyjnych z całej polski. Mając na uwadze liczne konsultacje z naszymi partnerami, spółka regularnie poszerzała swoją ofertę, co w efekcie przełożyło się na uruchomienie w 2016 roku profesjonalnej platformy - hurtowni internetowej swatt.pl oferującej kompletny asortyment z szeroko pojętej branży instalacyjnej i grzewczej. Platforma posiada wiele innowacyjnych rozwiązań w zakresie internetowej obsługi firm instalacyjnych. Do głównych z pewnością można zaliczyć automatyczny i ruchomy systemy rabatowy, w pełni automatyczny system programu lojalnościowego, możliwość zakupów z odłożonym terminem płatności, możliwość zwrotu nadwyżki towaru po zrealizowanej inwestycji i wiele innych. Niewątpliwą zaletą hurtowni swatt.pl jest wsparcie firm instalacyjnych potężnym doświadczeniem technicznym i logistycznym.

Oprócz hurtowni swatt.pl, drugą formą działalności jest profesjonalna obsługa i realizacja dużych inwestycji związanych z projektowaniem, pozyskiwaniem środków, wdrożeniem, realizacją i szkoleniem w zakresie systemów solarnych, fotowoltaiki, pomp ciepła, oczyszczalni ścieków, kotłów c.o. itp. Firma posiada w tym zakresie olbrzymie doświadczenie a jej klientami są w głównej mierze Jednostki Samorządów Terytorialnych, właściciele obiektów hotelowych, gastronomicznych, sportowych, rekreacyjnych itp.

Polska Ekologia to tradycja, doświadczenie, lojalność i konsekwencja w działaniu poparta działaniem przez zespół najwyższej klasy profesjonalistów w swojej branży.