Fotowoltaika

Postaw na darmową energię

Energia ze słońca jest czymś naturalnym. Elektrownia słoneczna posłuży nam minimum 25 lat. Z roku na rok staje się coraz bardziej opłacalna. Fotowoltaika przechodzi obecnie dynamiczny rozwój, co zatem potwierdza całokształt ideologii dzięki ogromnej ilości zadowolonych klientów.


Skorzystaj z Programu "Mój Prąd" już dziś i odbierz dotację w wysokości 5000 zł!

Nieograniczone korzyści ze słońca

Brak rachunków za prąd

Instalacja fotowoltaiczna to ekologiczny i ekonomiczny sposób na pozyskanie energii dla Twoich potrzeb. Oszczędzasz i zarabiasz już pierwszego dnia wraz z podłączeniem do sieci. W dobie rosnących rachunków za prąd to korzystne i przyszłościowe rozwiązanie.

Wygoda i bezobsługowość

Wyprodukowany prąd jest bieżąco zużywany w domu lub firmie. Nadwyżki energii wysyłane są do sieci gdzie mogą zostać swobodnie odebrane.

Niezależność energetyczna

Przed Tobą czas nieograniczonej i czystej energii słonecznej. Stajesz się nieżalezny od kosztów, poprzez bezgotówkowe rozliczanie z zakładem energetycznym. Własna elektrownia słoneczna to wyznacznik Twojej wolności!

Skorzystaj z Programu "Mój Prąd"

Dzięki rządowemu programowi "Mój prąd" mogą Państwo starać się o dofinansowanie na fotowoltaikę, dzięki któremu
można zaoszczędzić nawet do 5000 zł i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd, w czasach, gdy ceny prądu znacząco idą w górę!


Program "Mój Prąd" przeznaczony jest do osób fizycznych i dotyczy zakupu oraz montażu instalacji fotowoltaicznej, która może być wykonana zarówno na gruncie, jak i na dachu. Pierwsza tura przyjmowania wniosków kończy się 20.12.2019 i należy ją złożyć w formie papierowej do NFOŚiGW (ul. Konstruktorska 1, 02-673 Warszawa) osobiście lub przesłać pocztą / kurierem.


Jeżeli są Państwo zainteresowani chęcią otrzymania dofinansowania na fotowoltaikę z programu "Mój Prąd", już teraz zachęcamy Państwa do kontaktu - wyjaśnimy wszelkie kwestie związane z programem, m.in. jakie są warunki udziału w programie "Mój Prąd" oraz jakie załączniki należy dołączyć do wniosku. Pomożemy również w doborze odpowiedniej instalacji, by spełniała warunki otrzymania dotacji. Wykonamy wycenę na podstawie indywidualnych potrzeb, montaż instalacji fotowoltaicznej na terenie województwa Śląskiego i Opolskiego oraz załatwimy wszelkie formalności.


Nie zwlekaj dłużej, wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się telefonicznie i ciesz się własną, darmową energią!

Zainteresowany fotowoltaiką? Skontaktujemy się z Tobą!

Chciałbyś otrzymać ofertę? Wypełnij formularz a my oddzwonimy tak szybko jak to tylko możliwe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza kontaktowego, wiadomości email i/lub innego środka komunikacji, w celu przedstawienia lub omówienia przedstawionej oferty przez Polska Ekologia Sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu.

Kontakt bezpośredni

Zadzwoń do nas +48 538 630 687 lub napisz fotowoltaika@poleko.pl